Myslivecká výstava trofejí v Bruntále

Ani špatné počasí v sobotu 15. 3. nás neodradilo od toho, abychom se vyjeli podívat do Bruntálu na mysliveckou výstavu trofejí. Sešli jsme se i s rodiči u školy v 9.00 hodin. Přijel pan Dvořák se svým synem, Poláčkovi s vnukem, pan Schwarz se synem a cestou přibral dalšího člena mysliveckého kroužku Honzu Lyčku. Pan Rebroš dovezl ještě Jožku a Řezníčkovi jeli svým autem. A tak jsme mohli jet. Jakmile jsme dojeli na místo, sešli jsme se ještě také s rodinou Hlaváčkovou. Bylo nás tedy celkem devět dospělých a 8 dětí. Ti, kterým se nechtělo jet, mohou jen tiše závidět. Nás tam totiž čekalo překvapení. Po prohlídce trofejí, která se nám líbila, jsme stříleli s laserové pistole kačeny. Po každé střelbě bylo provedeno vyhodnocení každého jednotlivce a tak jsme hned věděli, jak kdo umí cílit a střílet. Paní vychovatelka byla vítěz. Z 25 kačen střelila 23 kusů. Všichni kolem ji skládali obdiv. Naše akce pak pokračovala dál tím, že jsme navštívili aqvapark v Bruntále. Výlet se nám všem líbil a těšíme se na další podobnou akci.