Karneval

V den pololetního vysvědčení 30.1. 2014 jsme dětem připravili pro radost i za odměnu ve škole karneval, který se po velké přestávce konal v naší tělocvičně.
O hudební stránku se nám postaral pan učitel Zamarský, karnevalem provázela p. vych. Pavlacká a jako asistentka pomáhala p. vych. Poláčková, která také nacvičila úvodní vystoupení - taneček s děvčaty. Při hromadném tanci předcvičovala p. uč. Labajová. Fotodokumentaci zajistila p.uč. Fofová. Na karnevalu se podílely také všechny paní učitelky a žáci 9. ročníku, kteří asistovali u soutěží.
Karneval jsme zahájili průvodem, kde jsme si prohlédli jednotlivé masky, které se nám posléze představily. Každá maska byla ohodnocena sladkou odměnou.
Následovalo vystoupení Šmoulinek na hudbu „Šmoulí párty začíná“. Po tomto vystoupení jsme si zatancovali všichni Pongo, Hoky, koky,Hlava ramena aj. hudebně pohybové písničky. Na závěr byla připravena pro všechny překážková dráha, děti ji zdolávaly ve dvojicích. Každý, kdo se zúčastnil, dostal odměnu.
Na závěr jsme si se staršími žáky zazpívali písničku „ Cesta“ a „Příběh nekončí“.
Karneval se dětem líbil. Žáci odcházeli spokojeně domů s radostnou náladou a vysvědčením.