fotogalerie - 2017/2018

Školní vánoční jarmark

Již druhý školní vánoční jarmark proběhl dne 1. prosince v podvečer. Přípravu děti a žáci spolu se svými pedagogy nepodcenili, a tak byly k vidění kreativní vánoční dekorace a drobné dárkové předměty. Návštěvníci tohoto jarmarku tak mohli zažít krásnou předvánoční atmosféru pravého jarmarku. Nechybělo vystoupení dětí z MŠ a děvčat z tanečního kroužku, jarmarku předcházel lampionový průvod pořádaný SRPDŠ a poté byl rozsvěcen vánoční stromeček. Pro zahřátí byl k dispozici čaj a káva, dospělí si mohli pochutnat na svařáčku a všichni si mohli dopřát výborné občerstvení - halušky se zelím, grilované klobásy, párky v rohlíku a sladké koláče z dílny našich skvělých kuchařek. Atmosféra byla báječná a i přes mrazivé počasí si všichni návštěvníci večer užili. Děti a žáci děkují za podporu a část výtěžku věnují na dobročinné účely - konkrétně na konto SOS dětských vesniček, a to prostřednictvím Adventního koncertu vysílaného dne 17. 12. 2017 na ČT 1. Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný čas adventní.

Z. Fojtková, P. Hlaváčková